Gaziantep Üniversitesi 384 Personel Alım İlanı

Gaziantep Üniversitesi 384 Personel Alım İlanı


  • 17 Mart 2023 Cuma

Gaziantep Üniversitesi  384 Personel Alım İlanı. Gaziantep Üniversitesi 384 personel alımı yapacak. Üniversite tarafından yapılan açıklamaya göre; Üniversitemiz Hastanelerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayı Devlet Memurları Kanununun 4'üncü  maddesinin (B) fırkasına göre giderleri özel bütçeden karşılamak üzere 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararına ekli Sözleşmeli Personel Çalıştırmasına İlşkin Esasların Ek 2.Maddesinin (b) fırkası kapsamında 2022 yılı KPSS (B) grubu puanına göre yapılacak sırala esas alınmak suretiyle, aşağıdaki belirtilen pozisyonlara karşılığında belirtilen sayı ve nitelikte sözleşmeli personel alınacaktır.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER
1.Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına Müracaat Edecek Adaylardan İstenilen Belgeler;

a) Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu,
b) 2022 KPSS Sonuç Belgesi,
c) 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır),
d) Koruma ve Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,
e) Deneyim istenilen pozisyonlar için meslek kodunu gösterir SGK hizmet dökümü ile birlikte resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (ıslak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir.) SGK hizmet dökümünde e-devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilecektir. SGK hizmet dökümünde yer alan meslek kodu ile tecrübe istenilen pozisyonun uyumlu olması şarttır.
f) Sertifika/Belge istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,
g) Askerlik Belgesi (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.),
h) Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.),
i) Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.),
j) Ehliyet istenilen pozisyon için sürücü belgesi,
k) Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.),
l) “Bu pozisyonda istihdam edilecekler vardiyalı çalışma sistemine göre çalıştırılacaklardır.” şartı istenen pozisyonlar için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı olmadığına ve vardiyalı olarak çalışabileceğine ilişkin resmî veya özel sağlık kurumlarından alınmış durum bildirir sağlık kurulu raporu. (Bu belge sonuçlar açıklandıktan sonra sıralamaya girip yerleşme hakkı kazanan adaylardan istenecektir.)

 

Kamu Personel İlanları ( Telegram)

Kamu Personel İlanları ( Facebook)

Kamu Personel İlanları (Instagram)

 

0 Yorum:

Mesajınız

İşaretli alanları doldurunuz *

İlgili Haberler

  • Eğitim
  • 10 Mart 2021 Çarşamba
2.DÖNEM ARA TATİL OLACAK MI?
  • Son Dakika
  • 10 Mart 2021 Çarşamba
ÖĞRETMENLERDEN 81 İLDE BASIN AÇIKLAMASI