T襤CARET BAKANLII 2500 SZLEMEL襤 PERSONEL ALACAK

T襤CARET BAKANLII 2500 SZLEMEL襤 PERSONEL ALACAK


  • 16 Kas覺m 2022 aramba
471 g繹r羹nt羹lenme

Ticaret Bakanl覺覺 , Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüü (merkez birimi), gümrük ve d覺 ticaret bölge müdürlükleri, ticaret il müdürlükleri ve serbest bölge müdürlüklerinde görevlendirmek üzere 2 bin 500 sözlemeli personel al覺m覺 gerçekletirilecektir.

Adaylar覺n, 2022 y覺l覺nda yap覺lan Kamu Personeli Seçme S覺nav覺'n覺n ilgili puan türlerinden 70 ve üzeri alm覺 olmas覺 gerekiyor.

Sözlemeli muayene memurlar覺 sözlü s覺navla, sözlemeli gümrük muhafaza memurlar覺 fiziki yeterlilie ilikin uygulamal覺 ve sözlü s覺navlarla, sözlemeli büro personeli de KPSS puan s覺ralamas覺 esas al覺narak istihdam edilecek.

Pozisyonlara bavurular 21-30 Kas覺m döneminde yap覺lacak. Adaylar, Kariyer Kap覺s覺 (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden bavurular覺n覺 gerçekletirebilecek. Söz konusu pozisyonlardan yaln覺zca birine bavuruda bulunulabilecek.

Bavuru, yerletirme ve fiziki yeterlilik s覺nav sonuçlar覺 ile sözlü s覺nav tarihi, saati ve yeri daha sonra Ticaret Bakanl覺覺 internet adresinin (www.ticaret.gov.tr) Duyurular bölümünde ilan edilecek. Ayr覺ca adaylar s覺navlar覺na ilikin tüm bilgileri daha sonra Kariyer Kap覺s覺 üzerinden görüntüleyebilecek.

0 Yorum:

Mesaj覺n覺z

襤aretli alanlar覺 doldurunuz *

襤lgili Haberler

  • G羹ndem
  • 10 Aral覺k 2021 Cuma
Devlet Bah癟eli'den Sert A癟覺klamalar
  • Memurlar
  • 06 Ekim 2021 aramba
REKABET KURUMU 60 PERSONEL ALIM 襤LANI