MHP Lideri Bah癟eli'den 'Tarkan' a癟覺klamas覺

MHP Lideri Bah癟eli'den 'Tarkan' a癟覺klamas覺


  • 22 ubat 2022 Sal覺
112 g繹r羹nt羹lenme

MHP Genel Bakan覺 Bahçeli, partisinin grup toplant覺s覺nda aç覺klamalarda bulundu. Bahçeli Tarkan'覺n ç覺kard覺覺 albüm olan'Geçcek' isimli ark覺ya 'Tarkan geçecek diyor, bunu da Anadolu'ya yak覺n bir ivesiyle söylüyor. Elbet geçecek, sorunlar bitecek, salg覺n geçecek, dertler bitecektir.' ifadelerini kulland覺.

ELBETTE GEÇECEK, SORUNLAR B襤TECEK

Bahçeli, "Tarkan bir ark覺 sözü yazm覺t覺r. Tarkan geçecek diyor, bunu da Anadolu'ya yak覺n bir iveyle söylüyor. Elbet geçecek, sorunlar bitecek, salg覺n geçecek, dertler bitecektir. Mesele bakmak deil görmektir. Yuvarlak masa çevresinde kurulan tuzakt覺r, kumpast覺r. Türkiye'nin s覺rt覺na bindirilmek istenen a覺r külfettir" dedi.

Tarkan'覺n söz konusu ark覺yla koronavirüsü kast ettiini belirten Bahçeli, "Tarkan ark覺 sözleriyle Covid-19'u kastettiini söylüyor. Hay覺r diyorlar sen iktidar覺 kastettin. Bu sapt覺rman覺n kime ne faydas覺 vard覺r. 襤ktidar ark覺yla kurulmad覺. Velev ki iddialar doru olsun iktidar bir ark覺yla y覺k覺lamaz. Bir ark覺 sözünden yeni bir kutuplama salaman覺n bir faydas覺 yoktur" ifadelerini kulland覺.

0 Yorum:

Mesaj覺n覺z

襤aretli alanlar覺 doldurunuz *

襤lgili Haberler

  • Sal覺k
  • 15 Temmuz 2021 Perembe
15 TEMMUZ VAKA TABLOSU